Verseo i CallPage łączą siły!

Wybierając partnerów do współpracy zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów, rekomendowaniem im narzędzi czy usług wspierających prowadzone przez nas kampanie, a także wspomagające ich sprzedaż i liczbę zamówień. Nasi partnerzy to zawsze liderzy w swojej dziedzinie, których rekomendacja jest dla nas czystą przyjemnością i gwarancją zadowolenia dla naszych Klientów, a także poprawą wyników naszych wspólnych działań.

Mamy przyjemność poinformować o zawiązaniu ścisłej współpracy z CallPage – liderem generowania telefonicznych leadów sprzedażowych. Dzięki widget-owi Callpage pojawiającemu się na Twojej stronie internetowej, możesz zwiększyć liczbę połączeń telefonicznych z potencjalnymi klientami i po 28 sekundach przybliżyć im szczegóły dotyczące Twojej oferty! Z systemu CallPage korzysta już ponad 3500 firm, a wśród nich są takie firmy jak Orange, Volkswagen czy Raiffeisen Polbank.

Wspólne działania CallPage i Verseo przyczynią się do zwiększenia leadów telefonicznych naszych Klientów, co zwiększy ogólne wyniki naszych kampanii reklamowych, a także poprawi komunikację z potencjalnymi klientami odwiedzającymi ich strony internetowe.

Jako CallPage, od samego początku naszej działalności szukaliśmy partnera, który będzie wspierał naszych klientów w zakresie integracji w tworzeniu połączonych rozwiązań z naszym narzędziem i sieciami reklamowymi, więc bardzo się cieszę, że tą rolę obecnie pełni firma Verseo.

Sergey Butko (CMO CallPage)

Wspólne działania naszych firm przyniosą obopólne korzyści dla nas i naszych Klientów. CallPage to nie tylko świetne narzędzie marketingowe, ale także zespół wspaniałych ludzi, nastawionych na sukces swój i swoich Klientów. Z takimi firmami jak CallPage, Verseo chce rozwijać rynek reklamy internetowej.

Krzysztof Masłowski (CEO Verseo)

W najbliższym czasie przedstawimy więcej szczegółów dotyczących działania systemu Callpage, a także zaprezentujemy najnowszy produkt reklamowy, który jest wynikiem wspólnych działań Verseo i Callpage.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Copyright © 2017 Agencja Interaktywna Verseo - wszelkie prawa zastrzeżone

Regulamin szkolenia | Polityka prywatności | Witryna wykorzystuje pliki cookies