Nowy certyfikat „Sprzedaż rozwiązań cyfrowych” – mamy go!

Do możliwych do uzyskania certyfikatów Google AdWords i Google Analytics dołączył dziś certyfikat „Sprzedaż rozwiązań cyfrowych”. Nasz New Business Manager Artur Kwieciński już może się nim pochwalić – prawdopodobnie jako pierwszy w Polsce zdał dziś ten egzamin!

Egzamin ze sprzedaży rozwiązań cyfrowych obejmuje podstawowe zagadnienia związane z reklamą internetową i umiejętnościami sprzedażowymi. Egzamin można zdawać po angielsku (polskiej wersji językowej jeszcze nie ma), a na rozwiązanie 55 zadań ma się 90 minut. By egzamin został zaliczony, należy zdobyć 80% punktów. Certyfikat ważny jest przez 24 miesiące od dnia zdania go.

Już od pół roku Verseo wdrażało u siebie program Zaufanego Doradcy ds. Mediów Cyfrowych. Jego częścią były m.in. szkolenia, do których Verseo miało dostęp dzięki statusowi Partnera Google i Partnera MSP. Szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu prowadził najpierw Paweł Prokopczuk, a później Krzysztof Masłowski – certyfikowany trener Google.

Gratulujemy Arturowi i czekamy na kolejnych zdobywców certyfikatów!

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

8 comments

 1. Łukasz

  w jaki sposób mogę przystąpić do egzaminu? W Google Partners nic nie ma.

  • Joanna Michalska

   Verseo

   Ten certyfikat jest dostępny tylko dla agencji – Partnerów MSP.

 2. AlanSEO

  Zastanawiam sie kiedy beda szkolenia z obslugi przegladarki. Litosci jedyne szkolenia ktore maja jakas wartosc i znaczenie to AMA i DMA.

  • Krzysztof Masłowski

   Krzysztof Masłowski

   Witam,
   Kolego nieświadomie obrażasz cały nasz zespół, jak napisaliśmy we wpisie, znacznie wcześniej przeprowadziliśmy wiele szkoleń we firmie, a to szkolenie to symboliczne zakończenie całego procesu. Co do znaczenia danego szkolenia itd. trudno tutaj dyskutować bo to dyskusja na zasadzie ” Nie czytałem książki, ale uważam, że jest głupia”
   pozdrawiam,

 3. Seobiektywny

  ALANSEO coś w tym jest. Najlepszym przykładem jest certyfikat GTM który można zdać metodą „prób i błędów” w ciągu 15 minut 😉

  • Joanna Michalska

   Joanna Michalska

   Każdy sam decyduje jakie certyfikaty go interesują i w jakim stylu je zdobywa 🙂

 4. Kasia

  Gdzie można znaleźć informacje na temat tego certyfikatu? Jaka jest jego angielska nazwa?

Copyright © 2017 Agencja Interaktywna Verseo - wszelkie prawa zastrzeżone

Regulamin szkolenia | Polityka prywatności | Witryna wykorzystuje pliki cookies