Co oni śpiewają? Google Ci podpowie

author

„Ta piosenka… Co oni tam śpiewają?” – ile razy zadawaliście sobie to pytanie, pospiesznie wpisując tytuł zasłyszanej melodii (albo też fragment tekstu, który udało się „wyłapać”) w okienko naszej ulubionej przeglądarki? Z pewnością więcej razy, niż chcielibyście się przyznać… Google zna nasze potrzeby i już wkrótce ułatwi nam wyszukiwanie słów piosenek naszych ulubionych wykonawców.

27 czerwca LyricFind ogłosił szczegóły wieloletniego porozumienia z Google, dzięki któremu użytkownicy znajdą słowa ulubionych piosenek bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki. Skróci to znacznie proces zaspokajania naszej muzycznej ciekawości, a artystom pozwoli na dorzucenie kilku groszy do kapelusza. Dla Google będzie to z pewnością kolejna możliwość na promowanie muzycznego działu Google Play.

Wspólne działanie LyricFind i Google to spory cios dla serwisów oferujących teksty piosenek, zarówno tych działających legalnie, jak i nie zważających na prawa autorskie. Polskie serwisy z tekstami mają jeszcze chwilę na przygotowanie się na „Lyric Armageddon” – funkcja dostępna jest na razie tylko w Google.com.

Verseo  Darmowa Wycena

Powiązane wpisy

Poznaj Bumper Ads

Poznaj Bumper Ads

Bumper Ads - reklama na Youtube z "gwarancją". W jaki sposób dotrzeć z przekazem wideo do użytkowników, ...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 Agencja Interaktywna Verseo - wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności | Witryna wykorzystuje pliki cookies