Verseo.pl w elitarnym programie Google Partners Rising Stars

author

  Program Google Partners Rising Stars wspiera szczególnie agencje będące Partnerami Google i jednocześnie dysponujące największym potencjałem wyrażonym przez dynamiczny rozwój. Verseo.pl znalazło się w tym elitarnym gronie 10 agencji jako najszybciej rozwijająca się agencja cyfrowa w Polsce.

  Program Google Partners Rising Stars to program wspierania rozwoju biznesowego liderów w ścisłej współpracy z Google. W jego skład wchodzą szkolenia z zakresu poszczególnych działów biznesu, prowadzone przez doświadczonych praktyków i trenerów, służące dalszemu rozwojowi agencji. Uzupełnia je cykl indywidualnych sesji z business coachami i hangouty z zagranicznymi agencjami będące okazją do wymiany doświadczeń oraz poznania dobrych i skutecznych praktyk. Do pierwszego etapu programu zaproszonych zostało 30 agencji, spośród których wybrano 10 najlepszych – w tym Verseo.pl.

  Tegoroczna edycja programu Google Partners Rising Stars trwała od marca do października. W trakcie sesji szkoleniowych poruszane był tematy takie jak budowa i rola strategii sprzedaży, marka i pozycja agencji na rynku, finanse w agencji interaktywnej.

  Zaproszenie do programu Google Partners Rising Stars to potwierdzenie, że dana agencja prowadzi kampanie Google AdWords na najwyższym poziomie i jest oceniana przez Google jako wiarygodny i silny partner. Wyróżnienie logiem Programu Google Partners Rising Stars to najwyższy wyraz uznania dla agencji.

  Verseo Darmowa Wycena

  Powiązane wpisy

  Dodaj komentarz

  Copyright © 2018 Agencja Interaktywna Verseo - wszelkie prawa zastrzeżone

  Polityka prywatności | Witryna wykorzystuje pliki cookies