poznan.pl zniknął z wyników wyszukiwania?

author
2

  W dniu dzisiejszym domena poznan.pl oraz wszystkie jej subdomeny zostały wycięte z wysokich wyników wyszukiwania. Kara dotknęła zarówno małe firmy oferujące np. okna lub kominki, jak i duże miejskie organizacje takie jak MPK.

  Aktualnie wpisując w wyszukiwarcę frazę „mpk poznań” na czołowych miiejscach próżno szukać w wynikach organicznych domeny mpk.poznan.pl

  poznanpl

  Podobnie sprawa wygląda dla osób szukających opery, politechniki czy urzędu miasta. Dla wszystkich zapytań zawierających „Poznań” w czołowych 20 wynikach nie pojawiają się subdomeny poznan.pl.

  Nie jest to pierwsza tego typu akcja interetowego giganta. Wszyscy pamietamy gdy z wyników znikneły znane serwisy Bank Millennium, Play czy Tablica.pl. Na ten moment nie ma jednak żadnych informacji co jest przyczyną nałożenia kary. Nie wiadomo również jak długo taki stan rzeczy będzie miał miejsce.

  Verseo Darmowa Wycena

  Powiązane wpisy

  Dodaj komentarz

  2 comments

  1. mucha

   Ja odnotowałam podobne spadki dla stron w subdomenie gliwice.pl . Czy ktoś również zauważył ten problem?

   • SEO Team

    Taka sama sytuacja była dla kilku innych miast. Wygląda jednak na to, że po 24 godzinach pozycje wróciły. W tej chwili po wpisaniu „Poznań” na pierwszym miejscu ponownie jest http://www.poznan.pl.

  Copyright © 2020 Agencja Interaktywna Verseo - wszelkie prawa zastrzeżone

  Polityka prywatności | Witryna wykorzystuje pliki cookies