Darmowy kurs SEO online – codziennie jedna lekcja na Twoim e-mailu!

author
kurs seo online

Szukasz kursu SEO online?

Nie szukaj więcej! Najlepsi specjaliści z największej agencji SEO i SEM w Polsce stworzyli kurs seo online czyli 40 lekcji, które przybliżą Ci temat pozycjonowania stron! To potężna dawka wiedzy, więc postanowiliśmy podzielić ją na 40 e-maili. Doskonale bowiem wiemy, jak trudno jest usiąść do długiej i syntetycznej publikacji, natomiast 1 lekcja dziennie, której przeczytanie i zrozumienie zajmie Ci maksymalnie 3 minuty, to świetny sposób na chwilowy odpoczynek i zyskanie nowej wiedzy przy okazji kawki czy ciastka w pracy. 😉

W trakcie trwania kursu dowiesz się o podstawowych założeniach i zmiennych, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Kurs seo online od Verseo to świetna ściąga, by dowiedzieć się na co trzeba zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron. Nawet jeżeli nie zajmujesz się tą tematyką osobiście, ale pracujesz w dziale marketingu czy po prostu chcesz polepszyć widoczność swojej witryny w internecie lub mieć szersze pojęcie na temat tego, za co płacisz swojej agencji SEO – nie czekaj i ZAPISZ SIĘ TERAZ TUTAJ! 

Poruszamy tam kwestie tekstów, zdjęć, tematów, celów, znaczników i mnóstwa innych detali. Po każdej lekcji możesz się z nami skontaktować, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w danym temacie. Chętnie we wszystkim pomożemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Poradnik marketingu online – nie zapomnij!

Przypominamy też, że nadal masz okazję ściągnąć nasz darmowy poradnik marketingu internetowego! To 50 stron technik i kanałów dotarcia do potencjalnych klientów w sieci! Poradnik AdBook 2018 znajdziesz pod tym linkiem. 

 

Verseo  Darmowa Wycena

Powiązane wpisy

Pingwin - i wszystko jasne!

Pingwin - i wszystko jasne!

Google potwierdziło na swoim blogu, że algorytm  Pingwin został zaktualizowany. Data 23 września 2016 zapisze się w historii jako dzień ...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dodaj komentarz

1 comment

  1. Szymon

    Ciekawe szkolenie pozycjonowania w formie email 🙂

Copyright © 2019 Agencja Interaktywna Verseo - wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności | Witryna wykorzystuje pliki cookies